مسئولین شهرستان میبد طی صدور پیامی روز خبرنگار را تبریک گفتند.


به گزارش پایگاه خبری سنا میبد، مسئولین شهرستان میبد به مناسبت گرامیداشت سالروز شهادت محمود صارمی و شهدای خبرنگار، طی صدور پیامی روز خبرنگار را تبریک گفتند.

 

پیام تبریک فرماندار شهرستان میبد به مناسبت روز خبرنگار

حسین فلاح در این پیام آورده است:

یکی از پدیده‌های عصر حاضر، که به‌ شدت معادلات جهان را در عرصه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی تغییر داده گسترش ارتباطات و فناوری و ابزارهای رسانه‌ای است.

در این میان خبرنگاران و اصحاب رسانه هستند که با تسلط بر این ابزارها، با استفاده از شم خبرنگاری و مهارت‌های ادبی، تصویری و مکتوب از دل هر رخداد و خبری، بهترین مفهوم را باصداقت و درستی پردازش و برای افکار عمومی جامعه ارائه می‌کنند.

امروز با ابزارهای قوی که در دنیا در راستای آگاهی بخشی و اطلاع‌رسانی به کار گرفته می‌شود جهان به دهکده‌ای‌ کوچک تبدیل‌شده است و چه‌بسا، کوچک‌ترین حوادث و خبر در کمترین زمان از طریق ماهواره، اینترنت و شبکه‌های مجازی به سراسر دنیا مخابره می‌شود.

درواقع امروز می‌توان یک جنگ رسانه‌ای‌ را در جهان شاهد بود که استکبار با تمام توان با استفاده از ابزارهای رسانه‌ای‌ و بنگاه‌های خبری درصدد تغییر معادلات جهان و افکار عمومی برای به دست آوردن منافع خود است.

بنابراین یکی از رسالت‌های خطیر طلایه‌داران عرصه اطلاع‌رسانی و خبر، که کشف خبر، صداقت و حق‌طلبی است باید اصحاب رسانه ما هم با قلم‌فرسایی، در مسیر عمق‌بخشی به گفتمان مقدس جمهوری اسلامی ایران پرداخته و در بیداری ملت‌های آزاده جهان در دفاع از حقوق مستضعفین و امت اسلام تلاش کنند.

همان‌طور که این قشر تأثیرگذار در عرصه‌های مختلف جنگ، سازندگی، اقتصاد مقاومتی و تحریم نقش بی‌بدیل خود را ایفا کرده‌اند؛ باید با ادامه این مسیر و بااطلاع رسانی و آگاهی بخشی به هنگام از وقایع و رخدادها و نقد منصفانه امید و نشاط را در فضای جامعه بیشتر کند.

همراهی و همکاری باسیاست‌های دلت دوازدهم، تحقق اقتصاد مقاومتی، تکیه‌بر تولید داخلی و اشتغال و پرداختن به ظرفیت‌های مناطق روستایی و همدلی و هم‌افزایی اصحاب رسانه و خبر با مدیران و مسئولین سطوح مختلف می‌تواند دست‌مایه خبرنگاران و اصحاب رسانه قرارگرفته و به بهترین نحو موجب تقویت نظام و امید در جامعه شود.

در پایان لازم دانستم ۱۷ مرداد که یکی از روزهای تأثیرگذار و روز مبارک و میمون برای طلایه‌داران عرصه خبر و اصحاب خبر و رسانه است را به همه‌کسانی که در طول سال در این سنگر افکار سازی عمومی تلاش می‌کنند تبریک گفته و از آستان حضرت حق آرزوی موفقیت دارم.

حسین فلاح

فرماندار میبد

دکتر کمال دهقانی فیروزآبادی نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی به مناسبت روز خبرنگار پیام تبریک صادر نمود که متن پیام بدین شرح است:

۱۷مرداد سالروز عروج ستاره درخشانی است که درآسمان خبرایران می درخشد.

شهید محمود صارمی نمونه ای برجسته از مردانی است که در زمینه خبر و اطلاع رسانی، علم و عمل را در هم آمیخت و جان بر سر عشق نهاد.
خبرنگاران، چشمان بیدارجامعه امروز هستند که با به تصویر کشیدن ضعف ها و قوت ها، تهدیدها و فرصت ها، نقشه راه روشنی را برای تصمیم سازان کشور ترسیم می سازند.
امروز فرصت مغتنمی است تا ضمن گرامیداشت قلم، به همه خبرنگاران، روزنامه نگاران، نویسندگان، صاحبان اندیشه و قلم و آزادگان عرصه اطلاع رسانی صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نمایم.
از ایزد منان برای شما و همه مجاهدان و تلاشگران این عرصه توفیق و تداوم سعادت، سرافرازی و سربلندی تمنا می نمایم.
کمال دهقانی فیروزآبادی
نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی

 

پیام تبریک شهردار شهرستان میبد به مناسبت روز خبرنگار

متن پیام به این شرح است:

رشد و توسعه فرهنگی جامعه مستلزم عزم جدی خبرنگاران در آگاهی‌رسانی به مردم است. خبرنگاران راهیان وادی آگاهی و راویان عشق و آزادی و نیک‌اندیشان بلند نظر در عرصه اطلاع‌رسانی‌اند.

هفدهم مردادماه روز بزرگ و سترگ خبرنگار که به مناسبت سالروز شهادت شهید محمود صارمی نامگذاری شده است؛ فرصت مغتنمی است که این روز شکوهمند، روز حق‌گویی و حق‌جویی و روز پاسداشت قلم را به همه خبرنگاران، نویسندگان و روزنامه‌نگاران، صاحبان اندیشه و قلم و آزادگان عرصه اطلاع‌رسانی صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نمایم.

از ایزد منان برای همه مجاهدان و تلاشگران این عرصه به خصوص خبرنگاران عزیز میبدی توفیق و تداوم هدایت و سعادت و سرافرازی و سربلندی تمنا دارد.

مجید بهارستانی یزدی

شهردار میبد

سرهنگ سید محمد طاهر موسوی فرمانده انتظامی شهرستان میبد با صدور پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

خبرنگاران این مرز و بوم با آگاهی دادن به مردم برای رشد و باروری اندیشه، نقش انکار ناپذیری در تولید امنیت و درونی سازی، اصول قانون مداری دارند.

خدمت گذاری موهبتی است که در قاموس هستی ارج و منزلت بسیار والایی دارد و زحمات ارزنده و شایسته خبرنگاران و همچنین تعامل و همکاری آنان با فرماندهی انتظامی شهرستان میبد قابل تقدیر بوده و نیروی انتظامی وظیفه خود می داند با ادای احترام به همه شهیدان و تلاشگران عرصه اطلاع رسانی میهن اسلامی، این روز عزیز را به خبرنگاران و طلایه داران جبهه آگاهی تبریک و تهنیت بگوید.

امید است با ایمان، شور و کوشش مضاعف در سایه رهنمود های مقام عظمای ولایت و فرماندهی معزز کل قوا در ادامه خدمت هرچه بهتر به میهن اسلامی، خداوند به شما توفیق روزافزون عنایت فرماید.

سرهنگ سید محمد طاهر موسوی

فرمانده انتظامی میبد

 

سرهنگ امیر فلاح فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان میبد با صدور پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت.

متن این پیام به این شرح است :

خبرنگاران وجدان بیدار جهان و تصویرگر زمان خویش هستند، زیرا همواره در عمق جامعه زندگی می کنند و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه ای، مرهون تلاش های شبانه روزی آنهاست.

اینک با فرارسیدن هفدهم مردادماه که به یادمان شهادت مظلومانه محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی، بعنوان “روزخبرنگار” نامیده شده است، بر خود لازم می دانیم این روز ارزشمند اجتماعی را به همه خبرنگاران، روزنامه نگاران و نویسندگان تبریک عرض نماییم؛ چرا که این مناسبت یادآور مجاهدت های زنان و مردانی حقیقت طلب است که با هدف روایت حقیقت، بیرق بزرگ”آگاهی بخشی” را بر دوش کشیده و خاضعانه و بی ادعا وجود خویش را چراغ راه جامعه کرده اند.

در پایان با آرزوی سلامتی و بهروزی تمامی دست اندرکاران در حوزه رسانه و اطلاع رسانی، امیدواریم با استعانت از خداوند متعال و تلاش و همت همه خبرنگاران، فضای رسانه ای ایران اسلامی، فضای در خور و شایسته ملت رشید و بزرگوار باشد.

سرهنگ پاسدار امیر فلاح

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد

 

با کلیک بر روی تصویر زیر عضو کانال تلگرام پایگاه خبری سنا میبد شوید و آخرین اخبار شهرستان میبد را دنبال کنید:

sanatelegram

این مطلب بدون برچسب می باشد.

  1. سایبان

    ممنون از مطالب خوبتون

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

سایت خبری سنا میبد | اخبار شهرستان میبد ، اخبار میبد ، خبر میبد