شما اینجا هستید
اخبار شهرستان میبد » پیام تبریک دکتر کمال دهقانی فیروزآبادی در پی ثبت بافت تاریخی شهر یزد از سوی یونسکو

در پی ثبت بافت تاریخی شهر یزد ازسوی یونسکو، دکتر کمال دهقانی پیام تبریکی خطاب به مردم استان صادر نمودند.


به گزارش پایگاه خبری سنا میبد، در پی ثبت بافت تاریخی شهر یزد ازسوی یونسکو، دکتر کمال دهقانی پیام تبریکی خطاب به مردم استان صادر نمودند.
متن پیام به این شرح می باشد:

بسمه تعالی
ثبت جهانی بافت تاریخی شهر یزد از سوی یونسکو، فرصت گران بهایی در پیش روی ما قرار میدهد که شکوفایی هر چه بیشتر و بهتر پتانسیل ها و ظرفیت های استان را در زمینه های فرهنگی ،گردشگری، عمرانی و اقتصادی فراهم می سازد که ضرورت بهره گیری بهتر، و با برنامه از این فرصت رادوچندان می نماید.
بدیهی است آشنایی ملل دنیا با رفتار نوع دوستانه ما ایرانیان که برگرفته از فرهنگ تعامل،تساهل و مدارایی است که ریشه در آموزه های اسلامی، ایرانی دارد، آنان را به سفیران فرهنگی تبدیل خواهد نمود که ندای عدالت طلبی و آزادی خواهی ایران را به سرتا سر جهان خواهند رسانید.
اینجانب بر خود لازم می دانم ضمن تبریک این موفقیت ملی به مردم استان، مراتب امتنان و تشکر خود را از کلیه عزیزانی که در روند پر زحمت ثبت جهانی تلاش مستمر و بی وقفه داشتند،از استاندار و معاونین ایشان و مدیران سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، وزارت امور خارجه وسایر دستگاه های مربوطه که در تحقق این رویداد بزرگ و موفقیت کم نظیر سهیم بودند ابراز دارم.
کمال دهقانی فیروزآبادی
نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری سنا میبد | اخبار شهرستان میبد ، اخبار میبد ، خبر میبد