شما اینجا هستید
اخبار شهرستان میبد » همراهی شهروندان با هیأت های ورزشی میبد / نقش مهم ورزش در کاهش آسیب های اجتماعی

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان میبد گفت: از همشهریان انتظار داریم با استقبال خودشان، هیأت های ورزشی میبد را همراهی کنند تا جامعه ای پرنشاط و سالمی را داشته باشیم.


به گزارش پایگاه خبری سنا میبد، محمد رضا زارع بیدکی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان میبد در گفتگو با خبرنگار سنا میبد ضمن اشاره به فرهنگ سازی ورزش همگانی در شهرستان میبد و تبریک هفته تربیت بدنی و ورزش اظهار داشت: در حوزه ورزش های همگانی که مقام معظم رهبری نیز روی این موضوع تاکید کردند، در شهرستان میبد با توجه به پتانسیلی که در حوزه ورزش همگانی وجود دارد، با برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی و دوچرخه سواری سعی کرده ایم ورزش را جزو سبد خانوار شهروندان قرار دهیم.

وی تاکید کرد: باید نگاه ویژه ای به ورزش خصوصاً ورزش همگانی داشته باشیم و با توجه ماشینی شدن زندگی امروز و کم تحرکی، باید مردم را در امر ورزش تشویق کنیم.

زارع ادامه داد: امیدواریم بتوانیم تا پایان امسال ۳ همایش پیاده روی خانوادگی دیگر را در شهرستان میبد برگزار کنیم و امیدواریم مورد استقبال شهروندان عزیز قرار گیرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان میبد تصریح داشت: ورزش صبحگاهی همه روزه صبح ویژه آقایان و بانوان در پارک بهاران برگزار می گردد و از همشهریان انتظار داریم با استقبال خودشان، هیأت های ورزشی میبد را همراهی کنند تا جامعه ای پرنشاط و سالمی را داشته باشیم و با برنامه ریزی های صورت گرفته سعی کرده ایم ماهیانه همایش های مختلف ورزشی را برگزار کنیم.

وی با تاکید بر اینکه ورزش نقش مهمی در کاهش آسیب های اجتماعی دارد افزود: ورزش نقش مهمی در کاهش و مبارزه با آسیب های اجتماعی دارد و باعث ایجاد نشاط و شادابی می شود و هرفرد با نشاط و شادابی خود، باعث انتقال این نشاط و شادی به دیگران می شود.

محمد رضا زارع بیدکی در پایان اذعان داشت: در پایان از اصحاب رسانه و خبرنگاران تشکر می کنم که اخبار ورزشی شهرستان میبد را پوشش می دهند و امیدواریم تعامل و همکاری خبرنگاران در حوزه ورزش بیشتر شود و شاهد معرفی جایگاه ورزش شهرستان میبد در سطح کشور باشیم.

انتهای پیام/

خبرنگار: محسن صادقی

 

با کلیک بر روی تصویر زیر عضو کانال تلگرام پایگاه خبری سنا میبد شوید و آخرین اخبار شهرستان میبد را دنبال کنید:

#sanameybod #sanameybod

 

#sanameybod #sanameybod

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری سنا میبد | اخبار شهرستان میبد ، اخبار میبد ، خبر میبد