شما اینجا هستید
اخبار شهرستان میبد » نمی دانم چه اتفاقی باعث شده تا در لیست تیم ملی خط بخورم / مسئولین پیگیری کنند

مهدی معصومی در حاشیه مراسم استقبال از وی گفت: بعد از پرواز اندونزی به قطر، وقتی به فرودگاه رسیدیم فدراسیون اعلام کرد به دلیل اینکه سهمیه برای اعزام کاهش یافته است و شما در مسابقات بازی خوبی نداشتید، شما را از لیست تیم ملی خط زده ایم.


به گزارش پایگاه خبری سنا میبد، مهدی معصومی در حاشیه مراسم استقبال از وی در این رابطه اذعان داشت: قبل از اینکه من به مسابقه بروم و مقام سوم را کسب کنم به من اعلام کردند که شما را برای تیم ملی انتخاب کرده ایم و بعد از پرواز اندونزی به قطر، وقتی به فرودگاه رسیدیم فدراسیون اعلام کرد به دلیل اینکه سهمیه برای اعزام از ۶ نفر به ۴ نفر کاهش یافته است و شما در مسابقات بازی خوبی نداشتید، شما را از لیست تیم ملی خط زده ایم.

وی همچنین اضافه کرد: من با اختلاف در کشور ایران اول هستم و ۲۴ امتیاز آوردم و ما بقی دارای ۱۸ امتیاز و ۱۶ امتیاز و امتیاز های پایین تر بوده اند و نمی دانم چرا اسم من را از تیم خط زده اند.

مهدی معصومی ادامه داد: من در راه که برمی گشتم خیلی از این اتفاق ناراحت بودم و حدود ۷ ماه هست زندگی ام را برای تمرین کردن گذاشتم و برای آمادگی در مسابقات زحمت کشیدم و مدال آوردم و نمی دانم چه اتفاقی باعث شده تا در لیست تیم ملی خط بخورم و به تیم ملی دعوت نشوم.

این ورزشکار میبدی گفت: مهلت اعلام اسامی تا شنبه ۱۶ تیرماه است و اگر شنبه اسامی اعلام شد دیگر کار از کار گذشته است و امیدوارم مسئولین این موضوع را از نهاد های مربوطه پیگیری کنند.

وی همچنین تاکید کرد: در المپیک ۴ دوره مسابقه برگزار خواهد شد و من ۴ بار شانس مدال آوردن در رده های انفرادی ، تیمی، دوبل و میکس دوبل دارم و امیدوارم اگر انتخاب شدم بتوانم باعث افتخار کشورم ایران، استان یزد و شهرستان میبد شوم.

مدال آور مسابقات بین المللی اندونزی در پایان افزود: من تلاش خودم را کرده ام و مدال آورده ام و از مسئولین، اسپانسر ها، خانواده ام و کسانی که به من کمک کردند و باعث شدند در این مسابقات شرکت کنم و مدال بیاورم نیز تشکر می کنم.

انتهای پیام/

خبرنگار: محسن صادقی

 

با کلیک بر روی تصویر زیر عضو کانال تلگرام پایگاه خبری سنا میبد شوید و آخرین اخبار شهرستان میبد را دنبال کنید:

sanatelegram

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری سنا میبد | اخبار شهرستان میبد ، اخبار میبد ، خبر میبد