شما اینجا هستید
اجتماعی » طرح روستا تعاون، فرصت مناسبي براي توسعه روستاها به شمار مي رود

رئيس اداره تعاون، كار و رفاه اجتماعي ميبد در جمع دهياران بخش ندوشن اظهار داشت: با توجه به تسهيلات اختصاصي كه در برنامه بودجه سال براي اين تعاوني ها در نظر گرفته شده است، فرصت مناسبي براي توسعه روستاها از طريق طرح روستا تعاون فراهم شده است.


به گزارش پایگاه خبری سنا میبد به نقل از روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی ميبد، «سيد احمد علائي» در دومين جلسه توجيهي طرح روستا تعاون كه با حضور دهياران بخش ندوشن در محل بخشداري ندوشن برگزار شد گفت: با توجه به تسهيلات اختصاصي كه در برنامه بودجه سال براي اين تعاوني ها در نظر گرفته شده است، فرصت مناسبي براي توسعه روستاها از طريق طرح روستا تعاون فراهم شده است.

وي در خصوص دستاوردهاي اين طرح ملي افزود: با اجراي كامل اين طرح در روستاهاي كشور و رونق مجدد اقتصاد روستاها، نه تنها از مهاجرت روستائيان به شهرها جلوگيري مي شود، بلكه فرصت مناسب سرمايه گذاري در روستاها موجب اشتغالزايي و جذب جوانان روستا به مشاغلي نظير فرآوري محصولات و ارزش افزوده دو چندان توليدات روستايي مي گردد.

در ادامه اين جلسه فرزين زارعي،‌ كارشناس تعاون ميبد ضمن آموزش نحوه تشكيل شركت تعاوني، به توضيح نكات و مسائل قانوني اجراي اين طرح پرداخت و در پايان دهياران و مسوولين شوراي دهستان هاي صدرآباد، نيوك و علويه در خصوص مزيت ها و ظرفيت هاي هر دهستان به ارائه گزارش پرداختند.

انتهای پیام/

 

با کلیک بر روی تصویر زیر عضو کانال تلگرام پایگاه خبری سنا میبد شوید و آخرین اخبار شهرستان میبد را دنبال کنید:

sanatelegram

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری سنا میبد | اخبار شهرستان میبد ، اخبار میبد ، خبر میبد