شما اینجا هستید
اجتماعی » تجلیل از کارگران نمونه در هفته کار و کارگر / برگزاری همایش بزرگ کوهنوردی خانوادگی ویژه کارگران در آینده

مسئول بسیج کارگری شهرستان میبد از برگزاری همایش بزرگ کوهنوردی خانوادگی و تور دوچرخه سواری ویژه کارگران در آینده خبر داد .


به گزارش پایگاه خبری سنا میبد، سرگرد پاسدار مهدی دهقانی فیروزآبادی مسئول بسیج کارگری شهرستان میبد در رابطه با هفته کار و کارگر و برنامه های اجرا شده بسیج کارگری میبد در این هفته اظهار داشت: در شهرستان میبد واحد های صنعتی زیادی درحال فعالیت هستند و بسیاری از جمعیت شهری میبد را کارگران شکل می دهند.

مهدی دهقانی تاکید کرد: توجه ویژه به گرامیداشت هفته کار و کارگر و تجلیل از کارگران و برگزاری جشن بزرگ کارگری از جمله برنامه ها و اولویت های بسیج کارگری است که متاسفانه در چند سال اخیر مورد بی توجهی قرار گرفته است.

وی در ادامه اذعان داشت: جهت پیشبرد برنامه های هفته کار و کارگر با همکاری نهاد های دولتی و واحد های صنعتی میبد، ستاد برگزاری مراسم بزرگداشت هفته کار و کارگر تشکیل شد.

دهقانی تصریح کرد: رژه خودرویی مینی بوس های حامل کارگران شهرک صنعتی میبد با تزئین بنر تبریک و پرچم ایران و مانور در سطح شهر در هفته کار و کارگر ، سرکشی و عرض تبریک به کارگران در واحد های صنعتی با حضور مسئولین شهرستان میبد ، سرکشی از خانواده های شهدای کارگر ، برگزاری مسابقه فوتسال کارگران ، برگزاری جشن بزرگ کارگران با ظرفیت ۲۰۰۰ نفری همراه با پذیرایی و شام در مجموعه ورزشی کارگران، دیدار کارگران با حضرت آیت الله اعرافی امام جمعه شهرستان میبد، غبار روبی گلزار شهدا توسط کارگران و تجلیل از کارگران نمونه از برنامه های اجرا شده در هفته کار و کارگر بود.

مهدی دهقانی افزود: برنامه ها و طرح های آموزشی دیگری نیز در دستور کار است که انشاا… با همکاری مدیر عاملین محترم کارخانجات برگزار خواهد شد.

وی در ادامه از برگزاری همایش بزرگ کوهنوردی خانوادگی و تور دوچرخه سواری ویژه کارگران در آینده خبر داد .

فرمانده حوزه بسیج کارگری میبد در پایان ازحمایت های حضرت آیت الله اعرافی امام جمعه میبد، حسین فلاح فرماندار میبد، مهندس ماندگاری مدیریت شهرک صنعتی جهان آباد، مهندس علایی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و کسانی که در اجرای برنامه های هفته کار و کارگر همکاری داشتند تقدیر تشکر کرد.

انتهای پیام/

خبرنگار: محسن صادقی

#sanameybod #sanameybod

#sanameybod #sanameybod

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری سنا میبد | اخبار شهرستان میبد ، اخبار میبد ، خبر میبد