قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

خط گازرسانی روستاهای سورک و هفتهر شهرستان میبد به بهره برداری رسید.


به گزارش پایگاه خبری سنا میبد، خط گازرسانی روستاهای سورک و هفتهر شهرستان میبد شامل ۴۴کیلومتر خط توزیع،۱۳کیلومتر خط فلزی تغذیه، یک ایستگاه تقلیل فشار(تی بی اس) به بهره برداری رسید.

مدیرعامل شرکت توزیع گاز استان یزد در این رابطه اظهار داشت:جای مباهات وافتخار است که امروز تمام جمعیت شهری وهمه ۲۱ شهر استان یزد از نعمت گاز برخوردار شدند وجمعیت شهری گاز استان یزد صدرصد شد.

وی افزود: با اشاره بهره برداری ازپروژه گاز رسانی به روستاهای سورک و هفتهر افزود :پروژه گاز رسانی به روستاهای سورک و هفتهرمیبدبا ۳۶ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

فلاح ادمه داد: این پروژه شامل ۴۴ کیلومتر خط توزیع ،۱۳ کیلومتر خط فلزی تغذیه ،یک ایستگاه تقلیل فشارتی بی اس است که ۱۵۰ المک هم نصب شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع گاز استان گفت :دربخش روستاها از ۵۴۲ روستای استان واجدالشرایط ۳۷۰ روستا از نعمت گاز برخوردارشدند و ۹۰روستای دیگر آماده واگذاری به پیمانکار است.

فلاح تصریح کرد:درمجموع جمعیت روستایی تحت پوشش گاز استان ۸۴ درصد است و ازطرفی ۹۶ درصد جمعیت کل استان امروز از نعمت گاز برخوردارند که استان یزد اخیرا درزمره استانهای سبزکشور به حساب می آید.

حسین فلاح فرماندار میبد هم دراین مراسم گفت:یکی از آثار و برکات انقلاب اسلامی وخون پاک شهداءخدمت رسانی به روستاهااست.

فلاح افزود:امروز با تامین زیرساخت های آب و برق ،مخابرات وجاده و گاز ،مهاجرت به روستاها را شاهد هستیم که روز به روز زمینه اشتغال جوانان در روستاها و رونق کسب و کار و اقتصاد درمناطق روستایی بیشتر می شود.

لازم به ذکر است پروژه گازرسانی روستاهای سورک و هفتهر از توابع بخش های بفروئیه شهرستان میبد با حضورحجت الاسلام والمسلمین اعرافی امام جمعه میبد،نماینده مردم میبد و تفت درمجلس شورای اسلامی،فرماندار،مدیرعامل شرکت توزیع گاز استان وجمعی ازمسئولین به بهره برداری رسید.

انتهای پیام/

عکاس:محسن صادقی

 

 

 

 

با کلیک بر روی تصویر زیر عضو کانال تلگرام پایگاه خبری سنا میبد شوید و آخرین اخبار شهرستان میبد را دنبال کنید:

sanatelegram

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

سایت خبری سنا میبد | اخبار شهرستان میبد ، اخبار میبد ، خبر میبد