شما اینجا هستید
اخبار شهرستان میبد » این مسابقه یک اتفاق تاریخی است / تماشاچیان باید فرهنگ هواداری را در این مسابقه نشان دهند

مدیر و اعضای باشگاه مهربد در نشست خبری با خبرنگاران عنوان کردند: برخی از شهروندان نسبت به قیمت بلیط مسابقه انتقاد کردند و در پاسخ باید بگوییم هزینه هایی که انجام دادیم زیاد است و باید این هزینه ها جبران شود و قیمت بلیط برای این مسابقه مناسب است.


به گزارش پایگاه خبری سنا میبد، نشست خبری مدیر و اعضای باشگاه مهربد با خبرنگاران و اهل قلم شهرستان میبد برگزار گردید.

سعید زارع روابط عمومی باشگاه مهربد در ابتدای نشست خبری اظهار داشت: امیدواریم خبرنگاران برای پوشش خبری این مراسم حضور خوبی را به عمل آورند و این اتفاق بزرگ را انعکاس دهند.

وی در خصوص انتخاب شعار ” میبد ۲۰۲۰ ” در این مسابقه بیان کرد: این شعار به شهر میبد با عنوان شهری نمونه و الگو با داشتن مردمانی با روحیه اخلاق مداری و احساس مسئولیت اشاره می کند.

مسئول روابط عمومی باشگاه مهربد افزود: امیدواریم بتوانیم در تحقق شعار “میبد ۲۰۲۰ ” عالی عمل کنیم و این شعار بتواند در راستای فرهنگ سازی در شهرستان میبد موثر واقع شود.

مصطفی زارع مدیر باشگاه مهربد در ادامه گفت: در موضوع ورزش فرهنگ سازی بیشتری می تواند انجام شود و قطعاً تاثیر خیلی خوبی دارد و مردم میبد باید درهمه زمینه ها برای تحقق این شعار کمک کنند.

وی ضمن اشاره به برگزاری مسابقه بین تیم های مهربد و ستارگان تیم ملی ایران اذعان داشت: امیدواریم با کمک همه عوامل از جمله مردم، مسئولین و اعضای باشگاه مهربد این مسابقه به بهترین نحو برگزار شود.

زارع تاکید کرد: این مسابقه یک اتفاق تاریخی است و در استان یزد تاکنون چنین مسابقه ای در این سطح برگزار نشده است.

مدیر باشگاه مهربد در خصوص فروش بلیط این مسابقه عنوان کرد: برخی از شهروندان نسبت به قیمت بلیط مسابقه انتقاد کردند و در پاسخ باید بگوییم هزینه هایی که انجام دادیم زیاد است و باید این هزینه ها جبران شود و قیمت بلیط برای این مسابقه مناسب است.

مصطفی زارع گفت: ظرفیت جایگاه ورزشگاه حدود ۵۵۰۰ نفر است و تدابیر امنیتی برای هرچه بهتر برگزار شدن این بازی صورت گرفته است و تماشاچیان برای تماشای این بازی حتما بلیط به همراه داشته باشند.

وی تصریح کرد: تماشاچیان باید فرهنگ هواداری را در این مسابقه نشان دهند و امیدواریم با فرهنگ سازی مردم و تماشاچیان شاهد مشکلات رفتاری در این مسابقه نباشیم.

مدیر باشگاه مهربد به موضوع معرفی شهرستان میبد در سطح کشور پرداخت و گفت: با برگزاری این مسابقه می توانیم جاذبه های تاریخی و فرهنگ شهرستان میبد را به نقاط مختلف کشور ایران معرفی کنیم.

وی در ادامه بیان کرد: خوشبختانه با کمک آقای صفدری زاده مدیر گروه بزرگ تاپ سر در حاشیه این مراسم قرعه کشی ۴۰ کمک هزینه سفر به کربلا بین تماشاچیان انجام خواهد شد.

وی اضافه کرد: اگر آقای فلاح فرماندار میبد با ما همکاری نمی کرد برگزاری این مسابقه میسر نبود و با پیگیری های زیاد ایشان، مشکل آسفالت در جایگاه ورودی بازیکنان برطرف شد و عوامل فرمانداری همکاری خوبی در برگزاری این مسابقه دارند.

مصطفی زارع خاطرنشان کرد: مشکلات بسیاری در ورزشگاه چمران میبد داشتیم که فکر می کردیم تا ۱۰ سال آینده هم حل نخواهد شد ولی خدا را شاکریم که این مشکلات برطرف شد و امیدواریم مردم و ورزشکاران بتوانند از امکانات این ورزشگاه استفاده لازم را ببرند.

مدیر باشگاه مهربد در پایان تصریح داشت: سعی کرده ایم در این مسابقه از داوران کشوری و میبدی استفاده کنیم و داوران مسعود مرادی و سعید زارع از داوران پیشکسوت لیگ برتر کشور و احمدی داور میبدی و یک داور پیشکسوت میبدی دیگر، قضاوت این بازی را بر عهده خواهند داشت.

انتهای پیام/

خبرنگار: محسن صادقی

 

با کلیک بر روی تصویر زیر عضو کانال تلگرام پایگاه خبری سنا میبد شوید و آخرین اخبار شهرستان میبد را دنبال کنید:

#sanameybod #sanameybod

 

#sanameybod #sanameybod

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری سنا میبد | اخبار شهرستان میبد ، اخبار میبد ، خبر میبد