شما اینجا هستید
اجتماعی » اقدامات خیرین در دانشگاه میبد در سطح کشور کم نظیر است

دکتر عسکریان ابیانه رئیس ستاد خیرین وزارت علوم به همراه عبدالحسینی معاون آن ستاد از پروژه های خیری دانشگاه میبد باز دید نمود و اقدامات خیرین در دانشگاه میبد را از نظر میزان، تنوع و ارتباط تنگاتنگ بین مسئولین دانشگاه و خیّرین، در سطح کشور کم نظیر دانست.


به گزارش پایگاه خبری سنا میبد، دکتر عسکریان ابیانه رئیس ستاد خیرین وزارت علوم به همراه عبدالحسینی معاون آن ستاد از پروژه های خیری دانشگاه میبد باز دید نمود و در جلسه ای که با حضور مسئولین دانشگاه و مدیر عامل بنیاد حامیان دانشگاه میبد در دفتر ریاست دانشگاه تشکیل شد در جریان اقدامات انجام شده و در دست اقدام خیرین در دانشگاه قرار گرفت.
در ابتدای جلسه دکتر کلانتری رئیس دانشگاه میبد اظهار داشت: در دانشگاه میبد حدود ۲۱ هزار متر فضای آموزشی و کمک آموزشی و رفاهی به صورت کامل یا با مشارکت خیرین ساخته شده و ۱۵هزار متر مربع دیگر در دست ساخت است و ۱۰ هزار متر دیگر نیز خیرین تعهد کرده اند که بزودی ساخت آنها آغاز می شود.
وی ادامه داد: در دانشگاه میبد از ابتدای تاسیس، هیچ بودجه ای در لایحه سنواتی برای تامین فضا لحاظ نشده و بیشتر عملیات عمرانی در قالب کمکهای خیّری بوده است.بنابراین اگر حمایت خیّرین نبود دانشگاه به این پیشرفت دست نمی یافت.

در ادامه سید عبدالعظیم پویا رئیس بنیاد میبدی و مدیرعامل بنیاد حامیان دانشگاه میبد گزارشی از اقدامات بنیاد میبدی در دانشگاه میبد ارائه داد و گفت: ۴۰ درصد درآمد یک کارخانه توسط بنیاد میبدی برای انجام پروژه های علمی و فرهنگی در میبد اختصاص یافته که هم اکنون اولویت بنیاد، دانشگاه است و این بنیاد آمادگی دارد که علاوه بر ساخت و ساز، در سایر موارد مورد نیاز یاریگر دانشگاه باشد.

وی اظهار داشت: ساخت سر در دانشگاه که مسابقه المان آن توسط دانشگاه هنر اصفهان برگزار شده و از بین ۴۰۰ طرح ارسال شده انتخاب گردیده، و در سطح کشور بینظیر است به زودی توسط بنیاد میبدی آغاز می شود.
در ادامه دکتر عسکریان ابیانه اقدامات خیرین در دانشگاه میبد را از نظر میزان، تنوع وارتباط تنگاتنگ بین مسئولین دانشگاه و خیّرین در سطح کشور کم نظیر دانست و اظهار داشت: باید این تعامل ادامه داشته باشد.

وی بر تشکیل منظم جلسات بنیاد حامیان تاکید واظهار امیدواری نمود و گفت: خیرین علاوه بر فعالیت عمرانی در پروژه های تحقیقاتی نیز با دانشگاه همکاری کنند.

#sanameybod #sanameybod

#sanameybod #sanameybod

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری سنا میبد | اخبار شهرستان میبد ، اخبار میبد ، خبر میبد