معاون سیاسی، امنيتي و اجتماعی استاندار یزد در جلسه شورای اداری شهرستان میبد رشد «اعتماد عمومی» و «انسجام» بعنوان مهمترین سرمایه های اجتماعی در جامعه برشمرد و اظهار داشت: باید اعتماد جامعه و سرمایه‌هاي اجتماعی خود را تقویت کرده و انسجام را بعنوان بخش مهم و اساسی سرمایه اجتماعی، در جامعه رشد يابد.


به گزارش پایگاه خبری سنا میبد، محمدعلی طالبی در جلسه شورای اداری شهرستان میبد با اشاره به اصلاح ساختار در استانداری و فرمانداری های استان بیان داشت: براساس اصلاح ساختاری که در استانداری اتفاق افتاد و با هدف با هدف بهبود روند امور اداری آنها، فرمانداری‌های شهرستان‌ها از تک معاونت به دو معاونت تبدیل شدند.

وی با تاکید بر تحرک، رونق و پویایی بیشتر و مدیریت بهتر در فرمانداری ها و سایر دستگاههای اجرایی اظهار داشت: فلسفه وجودی ما در نظام به عنوان مسئول اعم از مديران دولتی و اشخاصی که از طرف مردم به عنوان اعضاي شوراهای اسلامی شهر و روستا انتخاب می‌شوند، باید خدمت‌رسانی باشد و در اين راستا بايد تمام تلاش خود را بكار گيريم تا مشکلات و مسائل مردم مرتفع شود.

معاون سیاسی، امنيتي و اجتماعی استاندار یزد رشد «اعتماد عمومی» و «انسجام» بعنوان مهمترین سرمایه های اجتماعی در جامعه برشمرد و ابراز داشت: باید اعتماد جامعه و سرمایه‌هاي اجتماعی خود را تقویت کرده و انسجام را بعنوان بخش مهم و اساسی سرمایه اجتماعی، در جامعه رشد يابد.

طالبی با تاکید و توجه مسائل کلان و اصلی جامعه و کنار گذاشتن اختلافات ناشی از پرداختن به موضوعات دست و پا افتاده اذعان داشت: توجه به معیشت مردم همواره مورد تاکید مقام معظم رهبری بوده كه بايد امسال با عنوان سال حمایت از کالای ایرانی، تبلور پیدا کند. در این راستا فراهم کردن زمینه مشارکت مردم در حوزه‌های مختلف و توجه به آسیب‌های اجتماعی و پیشگیری و مديريت آنها امری مهم و ضروری در جامعه می باشد.

معاون سیاسی، امنيتي و اجتماعی استاندار یزد درباره مهمترین وظایف معاونین فرماندار اظهار داشت: مدیریت مسائل داخلی فرمانداری‌ها نظیر ارتباط بین همکاران در فرمانداری، انسجام بخشی به فعالیت‌های فرمانداری و تدوین برنامه‌ها و تشکیل جلسات، پیگیری مصوبات و همکاری و تعامل با ادارت و دستگاهای مختلف از مهمترین وظایف معاونین فرماندار در یک شهرستان می باشد.

وی در پایان همکاری و تعامل همه دستگاه‌ها برای خدمت‌رسانی به مردم را خواستار شد و تصریح داشت: پرداختن به موضوع نشاط اجتماعی و امید آفرینی در بین افراد جامعه باید مورد توجه همگان قرار گیرد.

انتهای پیام/

با کلیک بر روی تصویر زیر عضو کانال تلگرام پایگاه خبری سنا میبد شوید و آخرین اخبار شهرستان میبد را دنبال کنید:

sanatelegram

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

سایت خبری سنا میبد | اخبار شهرستان میبد ، اخبار میبد ، خبر میبد