شما اینجا هستید
اجتماعی » احداث بازارچه بزرگ صنایع دستی در شهرستان میبد

فرماندارمیبد در سفر خود به پایتخت، به همراه نماینده مردم میبدوتفت در مجلس شورای اسلامی با مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران و معاون سرمایه گذاری و برنامه ریزی سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کشور دیدار و بعضی از امورات این شهرستان را پی گیری کرد.


به گزارش پایگاه خبری سنا میبد، “حسین فلاح” فرماندارمیبد به همراه “دکترکمال دهقانی” نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی با ” دکتر شیرزاد ” مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران و ” دکتر اربابی” معاون سرمایه گذاری و برنامه ریزی سازمان میراث فرهنگی ، صنایع‌دستی و گردشگری کشور دیدار و بعضی از امورات این شهرستان را پی گیری کرد.

فرماندارمیبد در دیدار با معاون سرمایه گذاری و برنامه ریزی سازمان میراث فرهنگی صنایع‌دستی و گردشگری کشور ، احیاء محور گردشگری وآزاد سازی حصار شهر و ایجاد بازارچه بزرگ صنایع دستی را مطرح کرد و آقای اربابی قول مساعدت و همکاری را دادند.

همچنین فلاح در ملاقات خود با مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران که “آقای جهازی” مدير تعاون روستايي استان يزد هم حضور داشت ؛ موضوع ارتقاء نمایندگی تعاون روستایی شهرستان به اداره را پیگیری کرد و قرار شد تا درآینده نزدیک چارت اداره تعاون روستایی شهرستان میبد ابلاغ شود.

فرماندار میبد افزود: در این ملاقات ها دستورهای خوبی را گرفتیم که به‌زودی با عملی شدن آن ها شاهد اتفاقات خوبی در شهرستان میبد خواهیم بود.

انتهای پیام/

با کلیک بر روی تصویر زیر عضو کانال تلگرام پایگاه خبری سنا میبد شوید و آخرین اخبار شهرستان میبد را دنبال کنید:

#sanameybod #sanameybod

 

#sanameybod #sanameybod

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری سنا میبد | اخبار شهرستان میبد ، اخبار میبد ، خبر میبد